Kovos menų vasaros stovykla “Šaolin Ušu”

Vasaros stovykla norintiems sužinoti apie rytų kovos menus, aktyviai sportuoti ir pažinti seniausią tradicinio Šaolino UŠU, o vakaruose labiau žinoma kaip Kung FU kovos meną. Šaolino kovos meno stovyklos dalyviai turės galimybę susipažinti su 1500 metų senumo autentišku Šaolino vienuolyno palikimu, kovos meno (UŠU/Kung Fu), kūno paruošimo ir meditacijos bei kvėpavimo mankšta.

Lietuvos tradicinio UŠU asociacija www.shaolin.lt organizuoja stovyklą vaikams ir jaunimui 8 – 16 metų norintiems daugiau sužinoti apie rytų kovos menus, aktyviai sportuoti ir pažinti seniausią tradicinio Šaolino UŠU, o vakaruose labiau žinoma kaip Kung FU kovos meną. Šaolino kovos meno stovyklos dalyviai turės galimybę susipažinti su 1500 metų senumo autentišku Šaolino vienuolyno palikimu, kovos meno (UŠU/Kung Fu), kūno paruošimo ir meditacijos bei kvėpavimo mankšta. Treniruosimes du kartus per dieną, keliausime po Anykščių kraštą, domėsimes naujomis veiklomis, laisvalaikį leisim žaidžiant įvairius sporto žaidimus, maudantis Pavarių prūde ar gilindamiesi i naujas kovines žinias, susipažinsime su žmogaus kūno galimybėmis. Mielai lauksime visų norinčių aktyviai pailsėti ir įgyti dalelę gebėjimų, kuriais garsėja žymieji Šaolino vienuoliai.

Stovyklos programa:

• Jėgos, lankstumo ir ištvermės pratimai

• Dieninis ir naktinis žygiai mišku

• Naktinis žadimas „Malkos“

• Ci Gung kvėpavimo pratimai

• UŠU pagrindinių stovėsenų kompleksas „Penkių žingsnių kumštis“

• Kovinių judesių kompleksas „Septynių žvaigždžių kumštis“

• Mokysimes pasigaminti ir valdyti medinę lazdą, kinišką kardą.

• Įvairūs reakciją, greitį, ištvermę, kūrybiškumą lavinantys žaidimai.

*Šaolino vienuolynas – kinų budistų vienuolynas, dzenbudizmo ir Šaolino kovos meno gimimo vieta. Šiandien Šaolino vienuolyno kovinė praktika įtraukta į UNESCO nematerialaus kultūros paveldo sąrašą.

Stovykla vyks 2012 m. birželio 24-30 dienomis

Stovyklos kaina: 650 Lt

Tel.: 8-615-27041

Registracija el.paštu: laurynas@pavariai.lt

Vieta:

Kaimo turizmo sodyba “Pavariai”, Anykščių raj.

Daugiau informacijos:

http://www.facebook.com/Pavariai

http://www.kelionesirpramogos.lt/?p=8940

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.279730435380771.66135.119145354...

http://www.youtube.com/watch?v=EBjl1jwzTLE&list=PL2EF02F3761FCD420&index...