Naujienos

ATVIRAS BALTIJOS UŠU (KUNG FU) ČEMPIONATAS VILNIUJE

Pirmą kartą Lietuvoje vyks ATVIRAS BALTIJOS UŠU (KUNG FU) ČEMPIONATAS. Laukiame dalyvių iš daugiau nei dešimties šalių.

Plačiau

Autentiško Šaolino Kung fu Seminaras Vilniuje su meistrais iš Kinijos

Pirmą kartą Lietuvoje lankysis net trys autentiško Šaolino kovos meno meistrai – trys geriausi garsaus autentiško Šaolino ušu (Kung fu) meistro Hu Zhengsheng mokiniai

Plačiau

Nemokamos Ušu, Taiči ir Ci Gung treniruotės Vilniečiams!

Nuo liepos 1 d. Lietuos ušu federacija kviečia prisijungti prie nemokamų sezoninių sporto (ušu) ir sveikatinimo (Taijiquan (Taiči), Qigong (Ci Gung)) treniruočių Vilniaus miesto viešosiose erdvėse.

Plačiau

Kovos menas padeda kurti save

Aš mėgaujuosi kiekviena akimirka praleista su ušu, nors ir negaliu to daryti reguliariai. Aš susižavėjau tuo ne tik dėl kūno stiprinimo galimybių, bet ir dėl filosofijos, kuri moko pažinti pasaulį, siūlo unikalų požiūrį į jį.

Plačiau

PAREMKITE MUS 1,2 PROC. AČIŪ!

Iki gegužės 1 d. Jūs turite galimybę skirti 1,2%  savo pajamų mokesčio Lietuvos tradicinio Ušu asociacijai paremti. Jums ši parama nieko nekainuoja, o mums – tai pagrindinis organizacijos finansavimo šaltinis, visos lėšos bus panaudotos asociacijos veiklai.

Plačiau

UŠU KAIP MODERNI SPORTO ŠAKA

Šiandien Lietuvos ušu federacija (LUF) gali pasidžiaugti susiformavusiomis gražiomis tradicijomis ir sėkmingu profesionalių sportininkų dalyvavimu pasaulio ir Europos čempionatuose, kur jos atstovai nuolat pelno prizines vietas.

Plačiau

Vilniuje vyko 6-asis atviras Lietuvos ušu čempionatas

Rugsėjo 19 d. Vilniuje, sporto klube G7 vyko 6-asis atviras Lietuvos ušu čempionatas, kuriame Ušu taolu, lengvo (qingda) ir pilno kontakto (sanda) kovose bei kiniškose imtynėse (shuaijiao)  varžėsi beveik 100 dalyvių.

Plačiau

UŠU PASLAPTYS IŠ KINIJOS/ RAKTAS

Ušu – harmoninga gilaus dvasingumo ir fizinio žmogaus tobulumo sintezė. Nė vienoje kitoje kultūroje neaptiksime tokios kovos meno ir išmintingo įsigilinimo į savo sielos paslaptis darnos. Būtent dėl to nuo seniausių laikų ušu (kin.: Wu Shu 武術) kovotojai Kinijoje buvo laikomi sektinu pavyzdžiu. Apie šios rūšies kovos menų kilmę ir ypatumus kalbamės su Lietuvos ušu federacijos prezidentu TOMU LAPINSKU

Plačiau

6 -ASIS ATVIRAS LIETUVOS UŠU (KUNG FU) ČEMPIONATAS

Rugsėjo 19 dieną Vilniuje vyks 6 - asis atviras Lietuvos ušu čempionatas. Čempionato metu organizuojamos Taolu (kovinių veiksmų kompleksų demonstracijos), Sanda (Laisvos kovos), Cingda (Lengvo kontakto kovos), Kung Sao 

Plačiau

RENKAME NAUJAS GRUPES VILNIUJE

Ušu (Kung fu) grupės vaikams nuo 5 metų, jaunimui ir suaugusiems. Cigung grupės (amžius neribojamas). Ušu Sanda (pilno kontakto kova) grupės (rytais ir vakarais).    Stažuotės autentiškame Šaolino vienuolyne (Kinijoje). Oficialūs Šaolino vienuolyno (Kinija) atstovai Lietuvoje.

Plačiau

Pages