Lietuvos tradicinio ušu asociacijoje lankysis dzenbudistų vienuoliai

Spalio 1d. „Lietuvos tradicinio ušu asociacijoje lankysis dzenbudistų vienuoliai, kovos menų specialistai iš Pietų Korėjos. Meistras Do Munas (pasaulietinis vardas Ho Kon Kim) Tang Su Do (Tang Soo Do) – 9 danas ir P. Korėjos specialiųjų pajėgų bei policijos kovos meno Teukgong Moosool (8 danas) meistras. Vienuolis Do Munas dėsto kovos menus P. Korėjos specialiosioms karinėms pajėgoms.
Meistras Do Munas taip pat yra akupunktūros (tradicinė Rytų medicinos dalis) specialistas. Kartu su juo atvyksta jo mokinys, kovos menų meistras Kim Jong Woon‘as.

Pirmas susitikimas su egzotiškais svečiais iš tolimosios rytų šalies jau šį penktadienį (spalio 3 d.), 19 val. pačioje sostinės šerdyje, – Užupyje, „Užupio gimnazijos“ sporto salėje (Krivių 10, 4 aukštas). Susitikimas vyks su Lietuvos tradicinio ušu asociacijos „Shaolin“ bei „Lietuvos sportinio ir tradicinio ušu federacijos“ nariais. Meistrai iš P. Korėjos surengs bendrą treniruotę. Renginys viešas ir nemokamas, susitikime gali dalyvauti visi besidomintys Tolimaisiais Rytais, jų praktikomis, gyvenimo būdu, filosofija ir kovos menais.

*Garbingų svečių atvykimo proga Bo Haeng Sunim knygą apie dzenbudizmą „Laiškai iš Drakono kalnų” bus galima įsigyti už pusę kainos. Daugiau informacijos tel. 860830257 ar el. paštu info@shaolin.ltkelionesirpramogos@gmail.com