Pirmą kartą Lietuvoje varžėsi Taiči meistrai

Šį šeštadienį Vilniuje įvyko 1-asis atviras Lietuvos Taidziciuan (Taiči) čempionatas, kurio metu sportininkams, dalyvavusiems skirtingose rungtyse, išdalinta net 18 medalių komplektų.  Sportininkai varžėsi sportinio ir tradicinio taidzi rungtyse, demonstravo kovinius kompleksus su ginklais ir be jų, rungėsi grupinėse rungtyse. Lietuvos sportinio ir tradicinio ušu federacijos (LSTUF) organizuotose varžybose dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos bei Baltarusijos.

dsc_7854.jpg

„Malonu, kad ušu sportas pritraukia vis daugiau entuziastų, kurie ne tik sportuoja, bet ir savo įgūdžius demonstruoja sporto varžybose. Juo labiau kad taidziciuan, plačiau žinomas kaip „taiči“, yra tas ušu stilius, kurį gali praktikuoti bet kokio amžiaus žmonės,“ – sakė LSTUF prezidentas Tomas Lapinskas.

Praėjusių metų pabaigoje LSTUF organizavo ir 1-ąjį atvirą Lietuvos ušu čempionatą, sulaukusį didelio sportininkų ir  visuomenės susidomėjimo.

Iš Latvijos atvykęs svečias Igoris Triškinas teigė, kad tiek renginio atidarymo ceremonija Vilniaus Rotušės aikštėje, tiek pats 1-asis atviras Lietuvos taidziciuan čempionatas jam paliko itin teigiamus įspūdžius. „Renginys gausus ir puikiai organizuotas, o bendra atmosfera labai šilta ir draugiška, tad nekantriai lauksime ir kitų varžybų Vilniuje“ – sakė svečias iš Latvijos.